Logo Logo
O nás

O bazeny-sauny.cz

Jsme katalog s dodavateli zboží a služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Mezi základní sortiment společnosti patří bazény a bazénové příslušenství, infrasauny a trampolíny. Dále nabízíme i vířivky, dětské hrací sestavy na zahradu, nafukovací a zahradní nábytek.

Jednička v bazénovém sortimentu

Hlavní sezónou je bezkonkurečně léto. V oblasti nadzemních bazénů (tzv. Quick Up Pools) máme od největších dodatavelů pro střední a východní Evropu. V rámci České republiky naše dodavatele tento sortiment staví do pozice jedničky na trhu.

Mezi hlavní výhody nadzemních bazénů patří jednoduchost a rychlost montáže. Na pozemek lze nadzemní bazén bez obav umístit bez stavebního povolení. Není potřeba provádět žádné složité stavební úpravy pozemku, stačí, aby podloží bylo rovné. Každou sezónu je také možné bazén postavit na jiné místo. Jakmile je z něho vypuštěná voda, lze jej libovolně přesouvat.

Dalším podstatným aspektem je cenová dostupnost těchto bazénů. Oproti zapuštěným bazénům zde odpadají náklady na výstavbu a materiál. Jejich ceny se pohybují v řádech stovek či tisíců korun.

Vodu v nadzemním bazénu je také snadnější prohřát, ať už s pomocí solárních panelů, či plachet, anebo jen díky okolní teplotě. Bezpečná, čistá a průzračná se udrží díky připojené filtraci a průběžnému doplňování bazénové chemie stejně jako u zapuštěných bazénů.

S hlavou v oblacích a nohama na trampolíně

Trampolíny jsou vděčným zdrojem aktivního pohybu jak v jarních měsících, tak i na podzim. Ze skákání na trampolíně jsme díky preciznímu zpracování a detailním modifikacím materiálu udělali bezpečnou zábavu. Pro naše trampolíny je typická kombinace kvality a příznivé ceny.

S ohledem na bezpečnost a odolnost je zesílena šíře stěn použitých trubek. Odrazová plocha je vyrobená z UV odolného materiálu s dlouhou životností a zabraňuje odření pokožky při dopadu. Vnitřní bezpečnostní síť s ocelovou obručí chrání skákajícího před vypadnutím a před kontaktem s rámem a pružinami. Vstupní otvor na skákací plochu je jištěn nejen zipem, nýbrž i přezkami. Dalším bezpečnostním prvkem jsou i schůdky s protiskluzovou úpravou.

Skákání na trampolíně uvolňuje mysl a zpevňuje tělo. Nosnost 150 kg dává prostor jak dětskému hraní, tak i posílení svalů, aerobní kapacity a odolnosti proti stresu u dospělých.

Síla infrasaunové relaxace

I v zimním období máme zákazníkům co nabídnout, a to v oblasti relaxačního odpočinku. 

V infrasaunách, které poskytují blahodárné účinky nejen tělu, ale i duši, cítíme významný potenciál. Stále velké procento Čechů však vnímá infrasauny jako zpestření života, které si může dovolit pouze majitel velkého rodinného domu z důvodu prostoru. Přitom infrasaunu lze rozměrově srovnat s šatní skříní.

Infrasauna je jedním z možných řešení, jak si pomyslný kousek wellness přinést až domů. Infrasaunování se tak může stát snadnou cestou ke chvílím pohody. Prostorová nenáročnost umožňuje infrasaunu pořídit i do malého bytu. Ani nároky na provoz nejsou vysoké. Jeden saunovací cyklus v přepočtu na peníze stojí tolik, co použití běžné napařovací žehličky. Jistotu kvality podtrhuje prodloužená záruční doba na 3 roky a desetitisíce spokojených zákazníků.

Jistota a tradice na českém trhu

Společnost charakterizuje neustálý vývoj a zdokonalování technologií pro maximální komfort uživatelů. Naším cílem je držet se nadále na trhu jako úspěšný dodavatel a mít neustále detailní přehled o aktuálních trendech. Přicházet s inovacemi a být lídrem v oblastech bazénové a relaxační techniky obecně.